114,000 €
  • Prodaja, plac, 1034m², Tološi, Podgorica - image 1
  • Prodaja, plac, 1034m², Tološi, Podgorica - image 2
  • Prodaja, plac, 1034m², Tološi, Podgorica - image 3
114,000 € (110 €/m²)
1034 m²

Prodaja, plac, 1034m², Tološi, Podgorica

Tološi, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Plac, površine 1034m2, Tološi, voda, struja i put do placa.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
431825
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
23.02.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1034m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 110.25 €

Učešće 22,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
553 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
91,200 €
Učešće
22,800 €
Ukupna kamata
41,437 €
Ukupno plaćanje
132,637 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1034m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Tološi

Prodaja, plac, 1666m², Tološi, Podgorica

Na Upit

Tološi

1666
Prodaja, plac, 1666m², Tološi, Podgorica
Premium Zemljište in Tološi

Prodaja, plac, 644m², Tološi, Podgorica

225,000 €

Tološi

644
Prodaja, plac, 644m², Tološi, Podgorica
Premium Kuća in Tološi

Prodaja, kuća, 202m², Tološi, Podgorica

430,000 €

Tološi

4 sobe 2 kupatila 202
Prodaja, kuća, 202m², Tološi, Podgorica
Premium Stan in Tološi

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Tološi, Podgorica

179,000 €

Tološi

2 sobe 2 kupatila 64
Prodaja, dvosoban stan, 64m², Tološi, Podgorica