290,000 €
  • Prodaja, plac, 778m², Podgorica, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, plac, 778m², Podgorica, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, plac, 778m², Podgorica, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, plac, 778m², Podgorica, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, plac, 778m², Podgorica, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, plac, 778m², Podgorica, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, plac, 778m², Podgorica, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, plac, 778m², Podgorica, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, plac, 778m², Podgorica, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, plac, 778m², Podgorica, Crna Gora - image 10
290,000 € (373 €/m²)
778 m²

Prodaja, plac, 778m², Podgorica, Crna Gora

Podgorica, Crna Gora

Opis nekretnine

Jedinstvena prilika za kupovinu placa od 778m² sa kućom od 100m² u traženom dijelu Gornje Gorice, Podgorica. Na postojećoj kvadraturi dozvoljena je gradnja bez dodatnih komunalnih naknada, dok se za svaki naredni sprat ili potkrovlje primjenjuju standardne naknade.

Kuća ima dvije spavaće sobe, kupatilo i prostran parking sa do pet mjesta, što je čini odličnom prilikom za renoviranje ili budući razvoj. Odlično povezana sa svim važnim sadržajima, idealna je za stanovanje ili investiciju.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
453749
Objavljeno
04.08.2025
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

778m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 372.75 €

Učešće 58,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,406 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
232,000 €
Učešće
58,000 €
Ukupna kamata
105,410 €
Ukupno plaćanje
337,410 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

778m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Stan in Zagorič

Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

3 sobe 2 kupatila 131
Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Prodaja, dvosoban stan, 86m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

2 sobe 2 kupatila 86
Prodaja, dvosoban stan, 86m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

1 soba 1 kupatilo 58
Prodaja, jednosoban stan, 58m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Kod Capital Plaze

Prodaja, dvosoban stan, 106m², Kod Capital Plaze, Podgorica