310,000 €
  • Prodaja, plac, 2764m², Kuće Rakića, Podgorica - image 1
  • Prodaja, plac, 2764m², Kuće Rakića, Podgorica - image 2
310,000 € (112 €/m²)
2764 m²

Prodaja, plac, 2764m², Kuće Rakića, Podgorica

Kuće Rakića, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Odlična investicija, Miran kraj

Podgorica -

Kuće Rakića (na 6 min od grada, pravac ka Tuzima)

Na prodaju plac ukupne površine 2.764 m?, koji čine dvije katastarske parcele:

769 m2 - zona veće gustine (VG)

1.995 m2 - zona manje gustine (MG)

Parcela se prodaje kao cjelina i ima idealan kvadratni oblik

Cijena: 310.000 €

Porez plaća kupac

Asfaltni put sa dvije strane Struja, voda, internet (optika), telefonija Razvijeno okruženje - kuće i poslovni

objekti

• Lokacija u blizini Nijagarinih vodopada na rijeci Cijevni

Pogodno za stanovanje, ali i za poslovne objekte, hangare i razne djelatnosti i Urbanistički uslovi dostupni na provjeru

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556902
Objavljeno
13.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

2764m²

Vrsta zemljišta

Građevinsko

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 112.16 €

Učešće 62,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,503 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
248,000 €
Učešće
62,000 €
Ukupna kamata
112,679 €
Ukupno plaćanje
360,679 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

v2nekretnine

Registarski broj

-

Lokacija

Podgorica

Kuće Rakića

Kvadratura

2764m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

v2nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Kuće Rakića

Prodaja, kuća, 300m², Kuće Rakića, Podgorica

Na Upit

Kuće Rakića

5 soba 3 kupatila 300
Prodaja, kuća, 300m², Kuće Rakića, Podgorica
Kuća in Kuće Rakića

Prodaja, kuća, 175m², Kuće Rakića, Podgorica

320,000 €

Kuće Rakića

2 sobe 1 kupatilo 175
Prodaja, kuća, 175m², Kuće Rakića, Podgorica
Zemljište in Kuće Rakića

Prodaja, plac, 1562m², Kuće Rakića, Podgorica

125,000 €

Kuće Rakića

1562
Prodaja, plac, 1562m², Kuće Rakića, Podgorica
Zemljište in Kuće Rakića

Prodaja, plac, 2764m², Kuće Rakića, Podgorica

310,000 €

Kuće Rakića

2764