126,000 €
  • Prodaja, plac, 286m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, plac, 286m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, plac, 286m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, plac, 286m², Tivat, Crna Gora - image 4
126,000 € (441 €/m²)
286 m²

Prodaja, plac, 286m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Discover a unique opportunity with this plot of land located in the area of Gradiosnica, Tivat. Spanning 286m², this property is an ideal canvas for your dream home or investment project. Currently, the land features an auxiliary object.According to the Urban Technical Conditions, the permitted Gross Build Area (GBA) on the urbanized plot is 229 m², with a maximum building foundation of 114 m².The permitted building structure includes a ground floor, first floor, and attic (P+1+Pk), making it ideal for a mixed-use development or a spacious residential property.Price of this land is €126,000. Whether you're looking to build a serene retreat or a vibrant family home, this location offers the perfect blend of tranquility and accessibility to the stunning Adriatic coast. For more information or to schedule a visit, please contact us at:📞 +382 68 029 991📞 +382 68 014 729📧 objektarealestate@gmail.com

Detalji o nekretnini

ID oglasa
389734
Objavljeno
15.06.2025
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

286m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 440.56 €

Učešće 25,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
611 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
100,800 €
Učešće
25,200 €
Ukupna kamata
45,799 €
Ukupno plaćanje
146,599 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

286m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat

2,650.000 €

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 240
Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 620m², Porto Montenegro, Tivat

Na Upit

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 620
Prodaja, četvorosoban stan, 620m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, dvosoban stan, 152m², Porto Montenegro, Tivat

990,000 €

Porto Montenegro

2 sobe 2 kupatila 152
Prodaja, dvosoban stan, 152m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Mrčevac

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Mrčevac, Tivat