250,000 €
  • Prodaja, plac, 1117m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, plac, 1117m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, plac, 1117m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, plac, 1117m², Tivat, Crna Gora - image 4
250,000 € (224 €/m²)
1117 m²

Prodaja, plac, 1117m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

The plot located in Mrcevac has 1117m2 and it consists of 2 parcels of urbanized land.Permissions in the Urban Technical Conditions say the Gross Build Area (GBA) on the urbanized plot can be 462m2 and the foundation of the building can be 231m2.You are able to build 3 levels, P+1+Pk (Ground floor + 1 Floor + Attic).Permissions in the Urban Technical Conditions say the Gross Build Area (GBA) on the urbanized plot can be 481m2 and the foundation of the building can be 210m2.Electricity and water right by the road.The price of this plot is 250,000€For more information regarding this plot and to set up a viewing, please give us a call at:+382 68 029 991+382 68 014 729Or email us at: objektarealestate@gmail.com

Detalji o nekretnini

ID oglasa
389811
Objavljeno
15.06.2025
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1117m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 223.81 €

Učešće 50,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,212 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
200,000 €
Učešće
50,000 €
Ukupna kamata
90,871 €
Ukupno plaćanje
290,871 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1117m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat

2,650.000 €

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 240
Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 620m², Porto Montenegro, Tivat

Na Upit

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 620
Prodaja, četvorosoban stan, 620m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, dvosoban stan, 152m², Porto Montenegro, Tivat

990,000 €

Porto Montenegro

2 sobe 2 kupatila 152