1,260.000 €
  • Prodaja, plac, 500m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, plac, 500m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, plac, 500m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, plac, 500m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, plac, 500m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, plac, 500m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, plac, 500m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, plac, 500m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, plac, 500m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, plac, 500m², Tivat, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, plac, 500m², Tivat, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, plac, 500m², Tivat, Crna Gora - image 12
1,260.000 € (2,520 €/m²)
500 m²

Prodaja, plac, 500m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

In the very heart of the municipality of Tivat, next to the beautiful Adriatic sea, we are selling a plot with existing buildings and an existing UTU for new buildings. This incredible location represents a blend of modern and natural, creating an ideal environment for comfortable and elegant living.
Price 1,260,000 euros

For any additional information or to organize a viewing, please feel free to contact us.
-------------
В самом сердце муниципалитета Тиват, рядом с прекрасным Адриатическим морем, мы продаем участок с существующими постройками и существующим УТЕ под новостройку. Это невероятное место представляет собой сочетание современного и естественного, создавая идеальную среду для комфортной и элегантной жизни.
Цена 1 260 000 евро

Для получения дополнительной информации или организации просмотра, пожалуйста, свяжитесь с нами.
-------------
Tivat belediyesinin tam kalbinde, güzel Adriyatik denizinin yanında, mevcut binaları ve yeni binalar için mevcut UTU'yu içeren bir arsa satıyoruz. Bu inanılmaz konum, modern ve doğalın bir karışımını temsil ederek konforlu ve zarif bir yaşam için ideal bir ortam yaratıyor.
Fiyat 1.260.000 Euro

Daha fazla bilgi almak veya bir görüntüleme düzenlemek için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
444303
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

500m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2520.00 €

Učešće 252,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
6,108 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
1,008.000 €
Učešće
252,000 €
Ukupna kamata
457,988 €
Ukupno plaćanje
1,465.988 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

500m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat

2,650.000 €

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 240
Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 620m², Porto Montenegro, Tivat

Na Upit

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 620
Prodaja, četvorosoban stan, 620m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, dvosoban stan, 152m², Porto Montenegro, Tivat

990,000 €

Porto Montenegro

2 sobe 2 kupatila 152
Prodaja, dvosoban stan, 152m², Porto Montenegro, Tivat