15,000 €
  • Prodaja, plac, 400m², Žabljak, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, plac, 400m², Žabljak, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, plac, 400m², Žabljak, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, plac, 400m², Žabljak, Crna Gora - image 4
15,000 € (38 €/m²)
400 m²

Prodaja, plac, 400m², Žabljak, Crna Gora

Žabljak, Crna Gora

Opis nekretnine

Želite da kupite nekretninu u Crnoj Gori okruženu netaknutom prirodom i blizu popularnih planinskih destinacija? Ovaj plac od 400m² na prodaju u Borju, nadomak Žabljaka, predstavlja odličnu priliku za investiciju, izgradnju vikendice ili privatnu upotrebu.

Plac se nalazi neposredno iza poznatog hotela Polar Star i ima mirnu, ali pristupačnu lokaciju. Struja i voda su u blizini, jer je u okolini sve više vikendica. Iako još nije urbanizovan, parcelu karakteriše veliki potencijal zbog sve veće potražnje za planinskim smještajem i ekoturizmom.

Bilo da tražite planinsku oazu ili želite da kupite nekretninu u Žabljaku sa dugoročnom vrijednošću, ova parcela je odličan izbor.

Za više informacija ili zakazivanje obilaska, kontaktirajte Baza Properties – vaš pouzdan partner za kupovinu zemlje, kuća, stanova i luksuznih nekretnina u Crnoj Gori.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
477673
Objavljeno
07.10.2025
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

400m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 37.50 €

Učešće 3,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
73 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
12,000 €
Učešće
3,000 €
Ukupna kamata
5,452 €
Ukupno plaćanje
17,452 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

400m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Centar, Žabljak

150,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Centar, Žabljak
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 48m², Centar, Žabljak

150,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 48
Prodaja, dvosoban stan, 48m², Centar, Žabljak
Premium Zemljište in Borje

Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak

200,000 €

Borje

5200
Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak
Premium Zemljište in Žabljak

Prodaja, plac, 40032m², Žabljak, Crna Gora

2,201.760 €

Žabljak

40032
Prodaja, plac, 40032m², Žabljak, Crna Gora