18,000 €
  • Prodaja, plac, 300m², Borje, Žabljak - image 1
  • Prodaja, plac, 300m², Borje, Žabljak - image 2
18,000 € (60 €/m²)
300 m²

Prodaja, plac, 300m², Borje, Žabljak

Borje, Žabljak Crna Gora

Opis nekretnine

Na placu je dovedena struja voda I put, ima lijep pogled na planinu, nemam slika nisam isao odavno. Za vise informacija zvati 069-726-608

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558533
Objavljeno
17.05.2026
Ažuriran
18.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

300m²

Vrsta zemljišta

Građevinsko

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 60.00 €

Učešće 3,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
87 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
14,400 €
Učešće
3,600 €
Ukupna kamata
6,543 €
Ukupno plaćanje
20,943 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

AS

Andrej Sljivancanin

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Borje

Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak

200,000 €

Borje

5200
Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak
Verifikovan Premium Zemljište in Borje

Prodaja, plac, 941m², Borje, Žabljak

250,000 €

Borje

941
Prodaja, plac, 941m², Borje, Žabljak
Verifikovan Zemljište in Borje

Prodaja, plac, 2063m², Borje, Žabljak

90,000 €

Borje

2063
Prodaja, plac, 2063m², Borje, Žabljak
Kuća in Borje

Prodaja, kuća, 90m², Borje, Žabljak

120,000 €

Borje

1 kupatilo 90
Prodaja, kuća, 90m², Borje, Žabljak
Verifikovan Zemljište in Borje

Prodaja, plac, 941m², Borje, Žabljak

Na Upit

Borje

941
Prodaja, plac, 941m², Borje, Žabljak
Kuća in Borje

Prodaja, kuća, 50m², Borje, Žabljak

74,000 €

Borje

2 sobe 1 kupatilo 50
Prodaja, kuća, 50m², Borje, Žabljak
Kuća in Borje

Prodaja, kuća, 170m², Borje, Žabljak

599,000 €

Borje

4 sobe 3 kupatila 170
Prodaja, kuća, 170m², Borje, Žabljak
Kuća in Borje

Prodaja, kuća, 97m², Borje, Žabljak