72,500 €
Prodaja, plac, 1724m², Borje, Žabljak
Plac se nalazi u blizini hotela Polar star na Žabljaku. Na 5 minuta udaljenosti od centra. Oko placa je već izrađeno dosta planinskih kuća odnosno vikendica. Odlična prilika za investiciju. Plac ima...
Pronađeno je 248 oglasa za upit Prodaja placeva Žabljak - Strana 6
Podaci su ažurirani 14.05.2026. u 21:27
72,500 €
Na Upit
Urbanizovane parcele 300–800 m². Cijena 53€/m2.•Put, voda i struja obezbijeđeni•Ravni tereni idealni za gradnjuSavršeno za vikendice ili investiciju., Excellent investment
90,000 €
Plac, površine 600m², Žabljak, prodaja Žabljak, širi centar, naselje Pejov Do, Obuhvaćeno DUP-om – ‘Žabljak centar predvidjena’ gdje je dozvoljena gradnja P+1+PK, ukupno 2x180m2. Sastoji se od dvije...
13,000 €
Prodaje se više placeva površine od 300m2 do 500m2, odlična lokacija, Motički gaj, Žabljak, 900m udaljeno od benzinske pumpe i marketa Aroma, 1.5km od hotela Žabljak. Prilaz - asfaltni put, voda i...
31,500 €
Prodaje se plac površine 950m2, u naselju Pošćanski Kraj na Žabljaku. Plac ima izlaz na dvije strane, od kojih jedna direktno izlazi na glavni put Nikšić–Žabljak, što omogućava odličnu pristupačnost...
42,000 €
Prodaje se plac površine 233m2, na atraktivnoj lokaciji na Žabljaku, savršen za izgradnju planinske kuće ili vikendice. Prema važećim urbanističkim uslovima, dozvoljena je gradnja objekta površine 45...
45,000 €
PLAC NA PRODAJU, ZABLJAK Na prodaju lijepo pozicioniran plac na Žabljaku, površine 233m², idealan za izgradnju vikendice, porodičnog objekta ili manje investicione nekretnine. Parcela se nalazi u...
16,500 €
Na prodaju lijep plac površine 500m2 u naselju Borje - Opština Žabljak. Plac se nalazi u mirnom mjestu i okružen je šumom i pruža mir i privatnost. U nedalekoj je blizini asfaltiranog puta, dok je...
1,594.460 €
Plac sa vazecom gradjevinskom dozvolom i projektom za gradnju kondo hotela sa vilama od 10.000 m2 u naselju Borje uz magistralni put na 2 km od centra Zabljaka ,plac je povrsine 45.556m2 i postoji...
Danko Kovacevic
Oglašivač
50,000 €
Plac koji se nalazi pored glavnog asfalnog puta u naslje Motički Gaj. Lokacija placa je odlična u odnosu na centar grada, Nacionalni Park ili žičaru. Sa placa se pruža pogled na Durmitor. Ovaj dio...
726,720 €
Prodaje se plac površine 6.056 m² na Macanskoj poljani, sa jedinstvenim pogledom na , koji važi za jedan od najlepših u ovom regionu. Ovaj plac se nalazi na udaljenosti od samo 2 km od centra grada,...
Danilo Macanovic
Oglašivač
30,000 €
Prodajem plac na Žabljaku, ima izlaz sa 2 strane od kojih jedan izlazi na glavni put NK -ŽB. Na 5min od skijališta Savin kuk. U neposrednoj blizini etno sela Smrčevo brdo. K.O. Pašina voda 1 Broj...