462,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 97m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 97m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 97m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 97m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 97m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 97m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 97m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 97m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 97m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 97m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 97m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 97m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 97m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, poslovni prostor, 97m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, poslovni prostor, 97m², Budva, Crna Gora - image 15
462,000 € (4,763 €/m²)
97 m²

Prodaja, poslovni prostor, 97m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se potpuno opremljen restoran u jednom od najprometnijih delova Budve – naselju Rozino. Lokal se nalazi na izuzetnoj lokaciji, preko puta Akademije znanja i na svega 50 metara od novog Mega Mall-a, u zgradi izgrađenoj 2016. godine.Ukupna površina restorana iznosi 97m², uz dodatnu terasu od 20 m². Prostor je funkcionalno organizovan i sastoji se od kuhinje (20 m²) i sale za goste (80 m²) sa kapacitetom od 40 sedećih mesta.Restoran posluje već 8 godina, potpuno je opremljen najsavremenijom opremom i poseduje:Profesionalnu kuhinju u skladu sa HACCP standardimaModernu ventilaciju i klimatizacijuRučno rađen nameštaj po meriDekorativnu fontanu i kompletnu tehničku opremuDva toaleta (muški i ženski)Poseban ulaz za osobljeRestoran poseduje svu potrebnu dokumentaciju, urednu dozvolu za rad, a vlasništvo je 1/1 bez tereta.Ova ponuda predstavlja idealnu priliku za investitore koji žele već razrađen posao na vrhunskoj lokaciji u Budvi, sa sigurnim i dugoročnim prihodom.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
535300
Objavljeno
18.03.2026
Ažuriran
27.04.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

97m²

Sobe

0

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4762.89 €

Učešće 92,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,240 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
369,600 €
Učešće
92,400 €
Ukupna kamata
167,929 €
Ukupno plaćanje
537,529 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

97m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Rozino

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva

128,000 €

Rozino

1 soba 1 kupatilo 37
Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva
Premium Stan in Pržno

Prodaja, jednosoban stan, 68m², Pržno, Budva

210,000 €

Pržno

1 soba 2 kupatila 68
Prodaja, jednosoban stan, 68m², Pržno, Budva
Premium Stan in Petrovac

Prodaja, četvorosoban stan, 176m², Petrovac, Budva

270,000 €

Petrovac

4 sobe 4 kupatila 176
Prodaja, četvorosoban stan, 176m², Petrovac, Budva
Premium Stan in Rozino

Prodaja, dvosoban stan, 82m², Rozino, Budva