85,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 35m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 35m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 35m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 35m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 35m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 35m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 35m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 35m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 35m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 35m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 35m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 35m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 12
85,000 € (2,429 €/m²)
35 m²

Prodaja, poslovni prostor, 35m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se opremljen kancelarijski prostor 35m2 na Starom Aerodromu
Poslovni prostor nalazi se u dijelu kod Poljske ambasade, u prizemlju manje stambene zgrade.

Potpuno je opremljen kancelarijskim namještajem- stolovi, stolice, police. Takođe, prostor posjeduje klima uređaje, kao i video nadzor. Enterijer je lijepo uređen, posjeduje dvije kancelarije odvojene pregradnim zidom, prijemni dio sa stolicama, kao i mali toalet. Vodilo se računa o rasvjeti, dekorativnim detaljima, tako da je ambijent veoma prijatan za rad i prijem stranaka. Pod je oblođen pločicama, tako da je lak za održavanje. Prostor posjeduje velike izloge na kojima se spolja nalaze sigurnosne rešetke. Sve u prostoru je novo i nekorišćeno.
Uslovi prodaje
Poslovni prostor se prodaje za gotovinu. Ukoliko Vam se svidjela ova ponuda kontaktirajte nas za više informacija. 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
498073
Objavljeno
01.12.2025
Ažuriran
14.02.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

35m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2428.57 €

Učešće 17,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
412 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
68,000 €
Učešće
17,000 €
Ukupna kamata
30,896 €
Ukupno plaćanje
98,896 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

35m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

PisCo Real Estate

Slične nekretnine

Premium Parking garaža in Stari Aerodrom

Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica

15,000 €

Stari Aerodrom

12
Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Stari Aerodrom, Podgorica

165,000 €

Stari Aerodrom

2 sobe 2 kupatila 69
Prodaja, dvosoban stan, 69m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica

160,000 €

Stari Aerodrom

2 sobe 1 kupatilo 56