182,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 53m², Blok 5, Podgorica - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 53m², Blok 5, Podgorica - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 53m², Blok 5, Podgorica - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 53m², Blok 5, Podgorica - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 53m², Blok 5, Podgorica - image 5
182,000 € (3,434 €/m²)
53 m²
1 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 53m², Blok 5, Podgorica

Blok 5, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se poslovni prostor, površine 53m2, u naselju Blok 5 - Podgorica.

Struktura: open space prostorija, ostava i toalet.

Smješten je na prvom spratu tržnog centra Bazar.

Bazar je popular i posjećen tržni centar, što garantuje veliku prolaznost ljudi.

Prostor je trenutno izdat i kirija je u visini od 550 eura.

Nikola Lekić - agent za nekretnine

Kvadrat nekretnine

+382 69 054 323

office@kvadratnekretnine.me

Detalji o nekretnini

ID oglasa
518948
Objavljeno
04.02.2026
Ažuriran
01.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

53m²

Sobe

1

Kupatila

N/A

Sprat

1. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3433.96 €

Učešće 36,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
882 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
145,600 €
Učešće
36,400 €
Ukupna kamata
66,154 €
Ukupno plaćanje
211,754 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kvadrat nekretnine

Registarski broj

-

Lokacija

Podgorica

Blok 5

Kvadratura

53m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kvadrat nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Blok 5

Prodaja, trosoban stan, 95m², Blok 5, Podgorica

275,000 €

Blok 5

3 sobe 2 kupatila 95
Prodaja, trosoban stan, 95m², Blok 5, Podgorica
Premium Poslovni prostor in Blok 5

Prodaja, poslovni prostor, 39m², Blok 5, Podgorica

95,000 €

Blok 5

1 soba 1 kupatilo 39
Prodaja, poslovni prostor, 39m², Blok 5, Podgorica
Premium Ugostiteljski objekat in Blok 5

Prodaja, ugostiteljski objekat, 160m², Blok 5, Podgorica

135,000 €

Blok 5

160
Prodaja, ugostiteljski objekat, 160m², Blok 5, Podgorica