265,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 93m², Ljubović, Podgorica - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 93m², Ljubović, Podgorica - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 93m², Ljubović, Podgorica - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 93m², Ljubović, Podgorica - image 4
265,000 € (2,849 €/m²)
93 m²
4 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 93m², Ljubović, Podgorica

Ljubović, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Izuzetna prilika za investiciju u Podgorici! Predstavljamo vam poslovni prostor od 93.0 m² za prodaju, smješten na atraktivnoj lokaciji Ljubović.

Ova nekretnina je novogradnja i nudi odličnu investiciju. Prostor je u potpunosti uknjižen, a cijena od 265.000,0 EUR uključuje PDV, što predstavlja transparentnu i povoljnu opciju za kupce. Prostor se sastoji od četiri zasebne prostorije, idealne za adaptaciju u kancelarije, ordinacije, salone, agencije ili druge poslovne svrhe.

S obzirom da je neopremljen, pruža vam potpunu slobodu da ga prilagodite sopstvenim potrebama i viziji vašeg poslovanja. Dodatnu pogodnost čini parking ispred objekta, što je ključno za zaposlene i klijente. Lokacija u Ljuboviću garantuje odličnu povezanost sa svim dijelovima grada i visoku vidljivost, čineći ga idealnim za razvoj vašeg biznisa. Ne propustite ovu jedinstvenu priliku za sigurno ulaganje u rastuće tržište nekretnina Podgorice.

Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje obilaska!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558288
Objavljeno
16.05.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

93m²

Sobe

4

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2849.46 €

Učešće 53,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,285 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
212,000 €
Učešće
53,000 €
Ukupna kamata
96,323 €
Ukupno plaćanje
308,323 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

93m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Pocess nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Ljubović

Prodaja, dvosoban stan, 77m², Ljubović, Podgorica

133,000 €

Ljubović

2 sobe 1 kupatilo 77
Prodaja, dvosoban stan, 77m², Ljubović, Podgorica
Premium Stan in Ljubović

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Ljubović, Podgorica

150,000 €

Ljubović

1 soba 1 kupatilo 50
Prodaja, jednosoban stan, 50m², Ljubović, Podgorica
Verifikovan Premium Stan in Ljubović

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Ljubović, Podgorica

110,000 €

Ljubović

1 soba 1 kupatilo 50
Prodaja, jednosoban stan, 50m², Ljubović, Podgorica
Verifikovan Premium Poslovni prostor in Ljubović