182,400 €
  • Prodaja, trosoban stan, 76m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 76m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 76m², Bar, Crna Gora - image 3
182,400 € (2,400 €/m²)
76 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 76m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
378191
Objavljeno
19.05.2025
Ažuriran
07.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

76m²

Sobe

3

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2400.00 €

Učešće 36,480 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
884 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
145,920 €
Učešće
36,480 €
Ukupna kamata
66,299 €
Ukupno plaćanje
212,219 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 1.83% viša od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 2356.89 €/m²

Ova nekretnina je 28.04% manja od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 106 m²

Kvadratura

76m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Mega Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 soba 1 kupatilo 36
Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Ilino

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ilino, Bar

112,800 €

Ilino