118,900 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar - image 16
118,900 € (2,427 €/m²)
49 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar

Zeleni Pojas, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

Površina stana 49, 00m2 Stan se nalazi na prvom spratu sa pogledom na more i na grad u novom modernom objektu u izgradnji. Objekat se nalazi u prelepom, mirnom delu Bara - Zeleni pojas i okružena je borovom šumom. Struktura stana: predsoblje, dnevni boravak-kuhinja, spavaća soba, kupatilo, terasa sa pogledom na more i na grad. Izgradnja će biti završena krajem 2026 godine. Objekat ima predivan pogled , gde svaki izlazak i zalazak sunca postaje jedinstven događaj. Živopisno područje sa višegodišnjim četinarskim drvećem i čistim vazduhom, na samo 500m od mora i 5 minuta vožnje od centra grada. Placanja: 50% po potpisivanju ugovora 25% kad se zavrsi gruba gradnja (siva zona) i ostalo po prijemu kljuca. U zgradi se nalazi vise stanova razliciti kvadrata 31. 5, m2 49, 5m2 i 73, 5m2 Za više informacija i detalja, kontaktirajte nas na 068908538

+4915209442633 Viber/ WhatsApp

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556935
Objavljeno
12.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

49m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2026

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2426.53 €

Učešće 23,780 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
576 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
95,120 €
Učešće
23,780 €
Ukupna kamata
43,218 €
Ukupno plaćanje
138,338 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Bar

Zeleni Pojas
Bar

Cijena ove nekretnine je 3.08% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Zeleni Pojas

Prosječna cijena: 2503.59 €/m²

Ova nekretnina je 22.5% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Zeleni Pojas

Prosječna veličina: 40 m²

CK

Company Kutsch

Kuc Kutsch

Slične nekretnine

Premium Kuća in Zeleni Pojas

Prodaja, kuća, 120m², Zeleni Pojas, Bar

160,000 €

Zeleni Pojas

4 sobe 2 kupatila 120
Prodaja, kuća, 120m², Zeleni Pojas, Bar
Stan in Zeleni Pojas

Prodaja, dvosoban stan, 73m², Zeleni Pojas, Bar

150,000 €

Zeleni Pojas

2 sobe 2 kupatila 73
Prodaja, dvosoban stan, 73m², Zeleni Pojas, Bar
Stan in Zeleni Pojas

Prodaja, jednosoban stan, 31m², Zeleni Pojas, Bar

80,000 €

Zeleni Pojas

1 soba 1 kupatilo 31
Prodaja, jednosoban stan, 31m², Zeleni Pojas, Bar
Stan in Zeleni Pojas

Prodaja, jednosoban stan, 31m², Zeleni Pojas, Bar

80,000 €

Zeleni Pojas