125,000 €
  • Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar - image 1
  • Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar - image 2
  • Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar - image 3
  • Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar - image 4
  • Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar - image 5
  • Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar - image 6
  • Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar - image 7
  • Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar - image 8
125,000 € (3,049 €/m²)
41 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar

Centar, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

Komforna garsonjera površine 41 m² u centru Bara, sa praktičnim potencijalom — postojeći raspored se može preurediti u jednosoban stan ako kupac želi odvojenu spavaću sobu. Lokacija je u stalnoj zoni grada, u blizini mora, uz pristup zajedničkom bazenu u kompleksu.

Unutrašnji prostor je otvoren: dnevni boravak povezan sa kuhinjskim dijelom i kupatilo. Funkcionalan kvadrat dozvoljava da se uvođenjem pregradnog zida formira spavaća zona, dok ostatak ostaje dovoljan za dnevni život i radni kutak.

Kompleks nudi bazen, mirno okruženje i blizinu plaže — kvalitetan paket za investiciju u izdavanje ili lični boravak. Pored stana se može kupiti garažno mjesto za 20.000 evra, što povećava budući kapital prilikom preprodaje.

Cijena 125.000 evra. Plaćanje gotovinski po standardnom SPA (ugovor o kupoprodaji); uplate idu transparentno preko notarskog računa. PDV (porez na dodatu vrednost) prema deklaraciji prodavca.

Trinity je jedinstvena tačka kontakta za obilazak, pregovor sa prodavcem i ugovor. Prodajni tim odgovara brzo, ozbiljan kupac drži rezervaciju do 14 dana uz povratnu kaparu. Useljenje odmah po isplati.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557146
Objavljeno
13.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

41m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Sadržaji

Klimatizacija
Kuhinja

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3048.78 €

Učešće 25,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
606 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
100,000 €
Učešće
25,000 €
Ukupna kamata
45,435 €
Ukupno plaćanje
145,435 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene stanova - Centar

Centar
Bar

Cijena ove nekretnine je 6.59% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 2860.27 €/m²

Ova nekretnina je 32.74% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 61 m²

2,860 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
4

Kvadratura

41m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Trinity Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Bar

135,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Bar
Premium Stan in Centar