126,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Bar, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Bar, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Bar, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Bar, Crna Gora - image 10
126,000 € (2,800 €/m²)
45 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

ID 32-8

📍 Bar · Apartman · 1 spavaća soba · 126.000 €

📌 Lokacija: Novi Bar

📐 Površina: 45 m²
🛏 Spavaće sobe: 1
🏗 Sprat: 3
👁️ Pogled: more

Ovaj jednosobni apartman nalazi se u modernom kompleksu u Novom Baru, svega 100 metara od mora. Kompleks se gradi korišćenjem visokokvalitetnih materijala, što obezbjeđuje njegovu izdržljivost, dugotrajnost i energetsku efikasnost. Zahvaljujući povoljnoj lokaciji i odsustvu poreza na kupovinu za kupca, ova ponuda postaje odlična opcija za udoban život ili profitabilnu investiciju u blizini obale.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559698
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

45m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2800.00 €

Učešće 25,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
611 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
100,800 €
Učešće
25,200 €
Ukupna kamata
45,799 €
Ukupno plaćanje
146,599 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 1.7% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 2753.26 €/m²

Ova nekretnina je 8.33% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 49 m²

2,753 €
Prosječna godišnja cijena
+10%
Trend cijena (godišnje)
5
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Crna Gora

Bar

Kvadratura

45m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 soba 1 kupatilo 36
Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Bjeliši