366,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 95m², Sveti Stefan, Budva - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 95m², Sveti Stefan, Budva - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 95m², Sveti Stefan, Budva - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 95m², Sveti Stefan, Budva - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 95m², Sveti Stefan, Budva - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 95m², Sveti Stefan, Budva - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 95m², Sveti Stefan, Budva - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 95m², Sveti Stefan, Budva - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 95m², Sveti Stefan, Budva - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 95m², Sveti Stefan, Budva - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 95m², Sveti Stefan, Budva - image 11
  • Prodaja, četvorosoban stan, 95m², Sveti Stefan, Budva - image 12
  • Prodaja, četvorosoban stan, 95m², Sveti Stefan, Budva - image 13
366,000 € (3,853 €/m²)
95 m²
4 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, četvorosoban stan, 95m², Sveti Stefan, Budva

Sveti Stefan, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Apartman ima 4 spavaće sobe, kuhinju, vrlo komforan dnevni boravak sa

terasom sa panoramskim pogledom na more, 3 kupatila.

Apartmana je kompletno luksuzno namješten i opremljen svime što je potrebno za ugodan i prijatan boravak. Kuhinja je kompletno opremljena sa velikim hladnjakom, indukcionom pločom za kuvanje i rernom, kao mikrotalasnom rernom. Stan ima trpezariju, sa velikim trpezazijskim stolom.

Kupatila imaju i tuš i kadu. Sa terasa oba stana se pruža zadivljujući pogled na more.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
312448
Objavljeno
13.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

95m²

Sobe

4

Kupatila

3

Sprat

2. sprat

Godina izgradnje

2010

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3852.63 €

Učešće 73,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,774 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
292,800 €
Učešće
73,200 €
Ukupna kamata
133,034 €
Ukupno plaćanje
425,834 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene četvorosobnih stanova - Budva

Sveti Stefan
Budva

Cijena ove nekretnine je 8.24% niža od prosječne cijene četverosobnog stana na lokaciji Sveti Stefan

Prosječna cijena: 4198.47 €/m²

Ova nekretnina je 12.68% manja od prosječne veličine četverosobnog stana na lokaciji Sveti Stefan

Prosječna veličina: 109 m²

AA

Allende MNE Allende MNE

Villa Allende

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Sveti Stefan

Prodaja, plac, 2390m², Sveti Stefan, Budva

1,434.000 €

Sveti Stefan

2390
Prodaja, plac, 2390m², Sveti Stefan, Budva
Premium Kuća in Sveti Stefan

Prodaja, kuća, 420m², Sveti Stefan, Budva

1,400.000 €

Sveti Stefan

6 soba 6 kupatila 420
Prodaja, kuća, 420m², Sveti Stefan, Budva
Premium Kuća in Sveti Stefan

Prodaja, kuća, 354m², Sveti Stefan, Budva

650,000 €

Sveti Stefan

4 sobe 354
Prodaja, kuća, 354m², Sveti Stefan, Budva
Premium Stan in Sveti Stefan

Prodaja, garsonjera, 46m², Sveti Stefan, Budva