420,000 €
420,000 € (2,500 €/m²)
168 m²
4 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, četvorosoban stan, 168m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Nekretnine Crna Gora,BudvaNa prodaju je jedinstvena nekretnina u mirnom i uređenom naselju Golubovina u Budvi – prostran dupleks stan površine 168 m² koji pruža izuzetnu udobnost, funkcionalnost i fleksibilnost prostora. Stan se prostire na dva nivoa.Nalazi se u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja: dom zdravlja, autobuska stanica, osnovna i srednja škola, sportski centar, supermarketi, kafići i druge važne institucije, što ovu lokaciju čini izuzetno pogodnom za svakodnevni život.Stan se sastoji od 4 spavaće sobe, od kojih dve imaju dodatne prostorije za garderober, 3 kompletna kupatila, dodatnog toaleta i čak 6 terasa koje dodatno proširuju prostor i pružaju osećaj slobode i privatnosti. Na krovu su postavljeni solarni paneli koji doprinose energetskoj efikasnosti i snižavaju mesečne troškove stanovanja.Dodatne pogodnosti uključuju mogućnost kupovine garaže ispred zgrade, kao i poslovnog prostora od 9 m² u prizemlju objekta, savršenog za kancelariju, ordinaciju ili dodatno skladište.Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za porodični život, ali i za investiciju u izdavanje, uz odličan odnos cene i kvaliteta.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
414670
Objavljeno
25.06.2025
Ažuriran
25.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

168m²

Sobe

4

Kupatila

3

Sadržaji

Opremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2500.00 €

Učešće 84,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,036 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
336,000 €
Učešće
84,000 €
Ukupna kamata
152,663 €
Ukupno plaćanje
488,663 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene četvorosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 21.77% niža od prosječne cijene četverosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3195.52 €/m²

Ova nekretnina je 8.03% veća od prosječne veličine četverosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 156 m²

Kvadratura

168m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Skočiđevojka

Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva

620,000 €

Skočiđevojka

1030
Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, dvosoban stan, 79m², Bečići, Budva