265,000 €
  • Prodaja, stan, 57m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 57m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 57m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 57m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 57m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 57m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 57m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 57m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 57m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 57m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, stan, 57m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, stan, 57m², Budva, Crna Gora - image 12
265,000 € (4,649 €/m²)
57 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 57m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se nov stan u Rafailovićima u prvoj liniji pored plaže, na 15 m od mora. Stan je nov, namješten i kao takav se prodaje. Nalazi se na prvom spratu nove zgrade. Na tarasi je 15 m2 zelene površine  pripadajuće stanu.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
435234
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

57m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Sadržaji

Opremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4649.12 €

Učešće 53,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,285 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
212,000 €
Učešće
53,000 €
Ukupna kamata
96,323 €
Ukupno plaćanje
308,323 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 39.66% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3328.97 €/m²

Ova nekretnina je 16.74% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 68 m²

3,329 €
Prosječna godišnja cijena
+2%
Trend cijena (godišnje)
314

Kvadratura

57m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

PP

Psrealestate

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva

450,000 €

Centar

2 sobe 3 kupatila 120
Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva
Premium Stan in Babilonija

Prodaja, trosoban stan, 86m², Babilonija, Budva