260,000 €
  • Prodaja, stan, 126m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 126m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 126m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 126m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 126m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 126m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 126m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 126m², Budva, Crna Gora - image 8
260,000 € (2,063 €/m²)
126 m²

Prodaja, stan, 126m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se trosoban, namješten stan, površine 126m2, koji se nalazi u naselju Rozino u Budvi.

Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade.

Lokacija je odlična za porodičan život.

Prodaje se namješten.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
443081
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
08.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

126m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2063.49 €

Učešće 52,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,260 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
208,000 €
Učešće
52,000 €
Ukupna kamata
94,505 €
Ukupno plaćanje
302,505 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 38.01% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3328.97 €/m²

Ova nekretnina je 84.05% veća od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 68 m²

3,329 €
Prosječna godišnja cijena
+2%
Trend cijena (godišnje)
314

Kvadratura

126m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Prego Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva

450,000 €

Centar

2 sobe 3 kupatila 120
Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva
Premium Stan in Babilonija

Prodaja, trosoban stan, 86m², Babilonija, Budva