105,000 €
  • Prodaja, stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 7
105,000 € (1,810 €/m²)
58 m²

Prodaja, stan, 58m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju: Prelijepo namješten jednosoban stan površine 58m², smješten na uzvišenju iznad plaže Jaz, jedne od najpoznatijih destinacija na crnogorskom primorju.

Ova atraktivna nekretnina se nalazi u ekskluzivnoj zoni, na samo nekoliko minuta od plaže i u blizini centra Budve. Stan ima prelijep pogled na more, moderno je uređen i prodaje se sa kompletnim namještajem – spreman za useljenje ili izdavanje.

Zahvaljujući izuzetnoj lokaciji i pogledu, ovaj stan je idealna prilika kako za odmor, tako i za stabilne investicije u nekretnine u Crnoj Gori. Pogodan je kao ljetnji dom, za kratkoročni najam ili za život tokom cijele godine.

Sada na prodaju – kontaktirajte Baza Properties i zakažite obilazak ove izuzetne nekretnine na obali.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
477381
Objavljeno
07.10.2025
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

58m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1810.34 €

Učešće 21,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
509 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
84,000 €
Učešće
21,000 €
Ukupna kamata
38,166 €
Ukupno plaćanje
122,166 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 45.7% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3333.82 €/m²

Ova nekretnina je 15.94% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 69 m²

Kvadratura

58m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Kuća in Pržno

Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 soba 6 kupatila 321
Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva
Premium Zemljište in Skočiđevojka

Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva

620,000 €

Skočiđevojka

1030
Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva