380,000 €
  • Prodaja, stan, 84m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 84m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 84m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 84m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 84m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 84m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 84m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 84m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 84m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 84m², Budva, Crna Gora - image 10
380,000 € (4,524 €/m²)
84 m²

Prodaja, stan, 84m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Izuzetna prilika da postanete vlasnik stan od 84m² koji se nalazi na trećem spratu, na samoj prvoj liniji do mora u prestižnom naselju Rafailovići, jednom od najtraženijih mjesta na crnogorskoj obali.

Stan je potpuno renoviran, sa očaravajućim pogledom na more, sadrži dvije prostrane spavaće sobe, svijetao dnevni boravak sa kuhinjom, elegantnim namještajem i kvalitetnim završnim radovima. Prodaje se kompletno opremljen, spreman za useljenje ili izdavanje.

Smješten u mirnom i luksuznom dijelu, samo nekoliko koraka od najljepših plaža, poznatih restorana i šetališta. Ovo je jedna od najatraktivnijih nekretnina uz more u Rafailovićima, idealna za život ili investiciju.

Savršeno za odmor, izdavanje ili kao dugoročnu investiciju uz more.

Na prodaju – cijena po dogovoru. Ne propustite priliku da investirate u jednu od najkvalitetnijih nekretnina na crnogorskom primorju.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
477403
Objavljeno
07.10.2025
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

84m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4523.81 €

Učešće 76,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,842 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
304,000 €
Učešće
76,000 €
Ukupna kamata
138,123 €
Ukupno plaćanje
442,123 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 35.69% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3333.82 €/m²

Ova nekretnina je 21.74% veća od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 69 m²

Kvadratura

84m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Kuća in Pržno

Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 soba 6 kupatila 321
Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva
Premium Zemljište in Skočiđevojka

Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva

620,000 €

Skočiđevojka

1030