500,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 150m², Rozino, Budva - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 150m², Rozino, Budva - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 150m², Rozino, Budva - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 150m², Rozino, Budva - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 150m², Rozino, Budva - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 150m², Rozino, Budva - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 150m², Rozino, Budva - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 150m², Rozino, Budva - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 150m², Rozino, Budva - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 150m², Rozino, Budva - image 10
500,000 € (3,333 €/m²)
150 m²
4 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, četvorosoban stan, 150m², Rozino, Budva

Rozino, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Četvorosoban stan dupleks rasporeda, ukupne površine 150 m², u naselju Rozino, Budva. Stambena jedinica prostire se na dva nivoa i obuhvata četiri spavaće sobe, dnevni boravak, zasebnu kuhinju i dva kupatila, što ga čini idealnim izborom za porodičan ili reprezentativan smeštaj. Kompletno opremljen i spreman za useljenje. Parking se može dokupiti zasebno uz sumu od 30.000 EUR. Rozino je mirno stambeno naselje u Budvi sa brzim pristupom plažama i gradskim sadržajima. Cena iznosi 500.000 EUR, što odgovara vrednosti od 3.333 EUR po m². Za razgledanje i detalje, kontaktirajte nas direktno.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557472
Objavljeno
14.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

150m²

Sobe

4

Kupatila

2

Sadržaji

Klimatizacija
Kuhinja

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3333.33 €

Učešće 100,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,424 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
400,000 €
Učešće
100,000 €
Ukupna kamata
181,741 €
Ukupno plaćanje
581,741 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene četvorosobnih stanova - Budva

Rozino
Budva

Cijena ove nekretnine je 11.58% viša od prosječne cijene četverosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 2987.35 €/m²

Ova nekretnina je 4.92% manja od prosječne veličine četverosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 158 m²

Kvadratura

150m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Trinity Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Rozino

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva

128,000 €

Rozino

1 soba 1 kupatilo 37
Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva
Premium Stan in Rozino

Prodaja, dvosoban stan, 82m², Rozino, Budva