200,000 €
  • Prodaja, stan, 48m², Đenovići, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, stan, 48m², Đenovići, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, stan, 48m², Đenovići, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, stan, 48m², Đenovići, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, stan, 48m², Đenovići, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, stan, 48m², Đenovići, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, stan, 48m², Đenovići, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, stan, 48m², Đenovići, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, stan, 48m², Đenovići, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, stan, 48m², Đenovići, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, stan, 48m², Đenovići, Herceg Novi - image 11
200,000 € (4,167 €/m²)
48 m²

Prodaja, stan, 48m², Đenovići, Herceg Novi

Đenovići, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
234702
Objavljeno
05.04.2024
Ažuriran
04.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

48m²

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4166.67 €

Učešće 40,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
970 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
160,000 €
Učešće
40,000 €
Ukupna kamata
72,696 €
Ukupno plaćanje
232,696 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Đenovići

Đenovići
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 28.44% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Đenovići

Prosječna cijena: 3244.10 €/m²

Ova nekretnina je 20.75% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Đenovići

Prosječna veličina: 61 m²

3,244 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
774

Kvadratura

48m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Forte Mare

Slične nekretnine

Premium Stan in Đenovići

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Đenovići, Herceg Novi

245,000 €

Đenovići

1 soba 1 kupatilo 55
Prodaja, jednosoban stan, 55m², Đenovići, Herceg Novi
Premium Stan in Đenovići