167,500 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Herceg Novi, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Herceg Novi, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Herceg Novi, Crna Gora - image 3
167,500 € (3,102 €/m²)
54 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Herceg Novi, Crna Gora

Herceg Novi, Crna Gora

Opis nekretnine

HERCEG NOVI~OSTALO~stan

Prodaja

Prodaje se u novogradnji dvosoban stan stambene povrsine od 54m2 u Herceg Novom u blzini restorana Deli Radivoje.Nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban posjeduje ulazni hodnik, dnevni boravak trpezariju i kuhinju,dvije spavaće sobe,kupatilo i terasu.Zgrada se nalazi na 300m od plaze .Iz stana se pruza prelijep pogeld na more.Stan je pozocicioniran tako da pruza ugodan boravak.

Cijena: 167500 €

LUXURY Property Podgorica

067 000 780

067 000 740

067 000 710

Detalji o nekretnini

ID oglasa
314857
Objavljeno
29.11.2024
Ažuriran
07.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

54m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Agencija

Luxury

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3101.85 €

Učešće 33,500 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
812 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
134,000 €
Učešće
33,500 €
Ukupna kamata
60,883 €
Ukupno plaćanje
194,883 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Herceg Novi

Herceg Novi
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 5.08% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Herceg Novi

Prosječna cijena: 2951.98 €/m²

Ova nekretnina je 28.45% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Herceg Novi

Prosječna veličina: 75 m²

2,952 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
536

Kvadratura

54m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Luxury

Slične nekretnine

Premium Kuća in Herceg Novi

Prodaja, kuća, 189m², Herceg Novi, Crna Gora

490,000 €

Herceg Novi

3 sobe 3 kupatila 189
Prodaja, kuća, 189m², Herceg Novi, Crna Gora
Premium Poslovni prostor in Igalo