220,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Đenovići, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Đenovići, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Đenovići, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Đenovići, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Đenovići, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Đenovići, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Đenovići, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Đenovići, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Đenovići, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Đenovići, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Đenovići, Herceg Novi - image 11
220,000 € (2,750 €/m²)
80 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 80m², Đenovići, Herceg Novi

Đenovići, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Dvosoban stanu blizini marine Portonovi Djenovici. Stan površine 80m2 + terasa 30m, udaljen 150m od mora. Raspored prostorija: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, hodnik, dvije spavaće sobe, dva kupatila, terasa.

Cijena 220.000 eura 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
329704
Objavljeno
22.01.2025
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

80m²

Sobe

2

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2750.00 €

Učešće 44,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,067 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
176,000 €
Učešće
44,000 €
Ukupna kamata
79,966 €
Ukupno plaćanje
255,966 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Đenovići

Đenovići
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 15.5% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Đenovići

Prosječna cijena: 3254.43 €/m²

Ova nekretnina je 7.11% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Đenovići

Prosječna veličina: 75 m²

3,254 €
Prosječna godišnja cijena
+9%
Trend cijena (godišnje)
476

Kvadratura

80m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Kuća in Đenovići

Prodaja, kuća, 350m², Đenovići, Herceg Novi

1,300.000 €

Đenovići

5 soba 3 kupatila 350
Prodaja, kuća, 350m², Đenovići, Herceg Novi