155,000 €
  • Prodaja, stan, 47m², Kumbor, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, stan, 47m², Kumbor, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, stan, 47m², Kumbor, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, stan, 47m², Kumbor, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, stan, 47m², Kumbor, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, stan, 47m², Kumbor, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, stan, 47m², Kumbor, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, stan, 47m², Kumbor, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, stan, 47m², Kumbor, Herceg Novi - image 9
155,000 € (3,298 €/m²)
47 m²

Prodaja, stan, 47m², Kumbor, Herceg Novi

Kumbor, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Nov jednosoban stan sa odlicnim pogledom na more. Povrsina stana 47m2 juzno orijentisan, osuncan. Stan se nalazi iznad luksuznog kompleksa Portonovi Kumbor. Udaljenost od mora 300m. Raspored prostorija: ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja sa trepezarijem, dnevna soba i terasa.

Udaljenost od Herceg Novog 6km, aerodroma Tivat 18km. Cijena 155,000 €

Detalji o nekretnini

ID oglasa
382249
Objavljeno
31.05.2025
Ažuriran
02.06.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

47m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3297.87 €

Učešće 31,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
751 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
124,000 €
Učešće
31,000 €
Ukupna kamata
56,340 €
Ukupno plaćanje
180,340 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Kumbor

Kumbor
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 1.85% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Kumbor

Prosječna cijena: 3359.99 €/m²

Ova nekretnina je 10.92% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Kumbor

Prosječna veličina: 53 m²

3,360 €
Prosječna godišnja cijena
-3%
Trend cijena (godišnje)
348

Kvadratura

47m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Kumbor

Prodaja, jednosoban stan, 70m², Kumbor, Herceg Novi

179,000 €

Kumbor

1 soba 1 kupatilo 70
Prodaja, jednosoban stan, 70m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Kumbor, Herceg Novi

161,000 €

Kumbor

1 soba 43
Prodaja, jednosoban stan, 43m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Kuća in Kumbor

Prodaja, kuća, 180m², Kumbor, Herceg Novi

345,000 €

Kumbor

3 sobe 0 180
Prodaja, kuća, 180m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Kumbor, Herceg Novi

186,000 €

Kumbor

1 soba 3 kupatila 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Kumbor, Herceg Novi

189,500 €

Kumbor

1 soba 1 kupatilo 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Kumbor, Herceg Novi

144,900 €

Kumbor

1 soba 1 kupatilo 41
Prodaja, jednosoban stan, 41m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Kumbor, Herceg Novi

162,540 €

Kumbor

1 soba 1 kupatilo 42
Prodaja, jednosoban stan, 42m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Prodaja, jednosoban stan, 64m², Kumbor, Herceg Novi

255,000 €

Kumbor

1 soba 1 kupatilo 64
Prodaja, jednosoban stan, 64m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Kumbor, Herceg Novi

180,000 €

Kumbor

1 soba 1 kupatilo 43
Prodaja, jednosoban stan, 43m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Prodaja, jednosoban stan, 64m², Kumbor, Herceg Novi

256,960 €

Kumbor

1 soba 1 kupatilo 64