65,000 €
  • Prodaja, stan, 18m², Đenovići, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, stan, 18m², Đenovići, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, stan, 18m², Đenovići, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, stan, 18m², Đenovići, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, stan, 18m², Đenovići, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, stan, 18m², Đenovići, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, stan, 18m², Đenovići, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, stan, 18m², Đenovići, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, stan, 18m², Đenovići, Herceg Novi - image 9
65,000 € (3,611 €/m²)
18 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 18m², Đenovići, Herceg Novi

Đenovići, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Garsonjera Djenovici Herceg Novi. Povrsina iznosi 18m2, udaljena 100m od mora. Kompletno opremljena. Garsonjera se nalazi u neposrednoj blizini ekskluzivnog kompleksa sa marinom Portonovi. Cijena: 65.000€

Detalji o nekretnini

ID oglasa
475505
Objavljeno
02.10.2025
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

18m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3611.11 €

Učešće 13,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
315 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
52,000 €
Učešće
13,000 €
Ukupna kamata
23,626 €
Ukupno plaćanje
75,626 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Đenovići

Đenovići
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 11.31% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Đenovići

Prosječna cijena: 3244.10 €/m²

Ova nekretnina je 70.28% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Đenovići

Prosječna veličina: 61 m²

3,244 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
226

Kvadratura

18m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Đenovići

Prodaja, trosoban stan, 72m², Đenovići, Herceg Novi

210,000 €

Đenovići

3 sobe 2 kupatila 72
Prodaja, trosoban stan, 72m², Đenovići, Herceg Novi