315,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 146m², Risan, Kotor - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 146m², Risan, Kotor - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 146m², Risan, Kotor - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 146m², Risan, Kotor - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 146m², Risan, Kotor - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 146m², Risan, Kotor - image 6
315,000 € (2,158 €/m²)
146 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 146m², Risan, Kotor

Risan, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju veliki trosoban stan sa panoramskim pogledom na more u zatvorenom kompleksu.

Risan, Kotor.

Do mora – 5 minuta hoda.

Stan površine 146 m2 nalazi se na 1. spratu stambene dvospratnice.

Stambena struktura:

•veliki hodnik sa ugradnim plakarima

•dnevni boravak sa izlazom na terasu

•kuhinja

•trpezarija

•3 spavaće sobe

•2 kupatila

•3 terase sa pogledom na more.

Stan je kompletno namešten, opremljen ugradnim plakarima i svim potrebnim kućnim aparatima.

Besplatan parking na teritoriji kompleksa ispod barijere.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
238573
Objavljeno
17.04.2024
Ažuriran
18.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

146m²

Sobe

3

Kupatila

2

Sprat

Prvi

Broj terasa

3

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2157.53 €

Učešće 63,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,527 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
252,000 €
Učešće
63,000 €
Ukupna kamata
114,497 €
Ukupno plaćanje
366,497 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Kotor

Risan
Kotor

Cijena ove nekretnine je 33.2% viša od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Risan

Prosječna cijena: 1619.72 €/m²

Ova nekretnina je 4.29% veća od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Risan

Prosječna veličina: 140 m²

Kvadratura

146m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Genesis

Slične nekretnine

Premium Kuća in Risan

Prodaja, kuća, 112m², Risan, Kotor

1,000.000 €

Risan

5 soba 0 112
Prodaja, kuća, 112m², Risan, Kotor
Premium Stan in Risan

Prodaja, trosoban stan, 130m², Risan, Kotor

257,000 €

Risan

3 sobe 0 130
Prodaja, trosoban stan, 130m², Risan, Kotor
Premium Stan in Risan