170,004 €
  • Prodaja, stan, 55m², Kotor, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 55m², Kotor, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 55m², Kotor, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 55m², Kotor, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 55m², Kotor, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 55m², Kotor, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 55m², Kotor, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 55m², Kotor, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 55m², Kotor, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 55m², Kotor, Crna Gora - image 10
170,004 € (3,091 €/m²)
55 m²

Prodaja, stan, 55m², Kotor, Crna Gora

Kotor, Crna Gora

Opis nekretnine

Otkrijte prefinjen način života u slikovitom gradu Risnu, Kotor, uz ovaj elegantan jednosoban stan u potkrovlju, smješten u novoizgrađenom rezidencijalnom kompleksu Rhizon Trinity. Prostirući se na 54,84 m² pažljivo dizajniranog stambenog prostora, ovaj stan u potkrovlju nudi udobnost i modernu funkcionalnost, u mirnom okruženju, samo nekoliko koraka od zadivljujućeg zaliva. Kompleks je smješten na prostranoj parceli od 2.240 m², sa tri prelijepo dizajnirane zgrade i praktičnim parkingom za stanare.

Rhizon Trinity je izrađen sa izuzetnom pažnjom prema kvalitetu, nudeći ukupno 32 stambene jedinice, uključujući odabrane jednosobne i dvosobne stanove. Svaka zgrada je pažljivo dizajnirana da maksimizira stambeni prostor uz osiguranje privatnosti i mirne atmosfere, sa samo četiri stana po spratu. Stanari imaju pristup vrhunskim sadržajima, uključujući moderne automatizovane sisteme, visokokvalitetne građevinske materijale i bogato uređene zelene površine, stvarajući zaista ekskluzivno okruženje za život.

Pored luksuznog unutrašnjeg prostora, Rhizon Trinity nudi niz vrhunskih pogodnosti poput bazena, saune i posebnog prostora za djecu, sve prilagođeno da unaprijedi vaš životni stil. Svaki stan je opremljen naprednim "pametnim domom" sistemom, dizajniranim da se prilagodi vašem životnom stilu, pružajući vrhunsku udobnost, sigurnost i energetsku efikasnost.

Promišljen dizajn i raspored Rhizon Trinity kompleksa čine ga idealnim izborom za one koji traže sofisticiran i udoban stambeni prostor. Sa zadivljujućim pogledom i blizinom mirne crnogorske obale, ovaj kompleks nudi savršen spoj luksuza i prirodne ljepote. Iskoristite priliku da postanete dio ove izuzetne zajednice, gdje je svaki detalj pažljivo kreiran da unaprijedi vaše svakodnevno življenje.