220,500 €
  • Prodaja, stan, 65m², Kotor, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 65m², Kotor, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 65m², Kotor, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 65m², Kotor, Crna Gora - image 4
220,500 € (3,392 €/m²)
65 m²

Prodaja, stan, 65m², Kotor, Crna Gora

Kotor, Crna Gora

Opis nekretnine

Two-bedroom apartment located in Rakite, approximately 200m to the sea, 10 minute walk to the Old Town of Kotor.The apartment of 58m2 is located on the second floor and is sold with a small storage area in the basement and furnished.Selling price is €220,500,For more information regarding this apartment please give us a call at+382 68 029 991+382 68 014 729or email us at objektarealestate@gmail.com

Detalji o nekretnini

ID oglasa
389801
Objavljeno
15.06.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

65m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3392.31 €

Učešće 44,100 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,069 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
176,400 €
Učešće
44,100 €
Ukupna kamata
80,148 €
Ukupno plaćanje
256,548 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene stanova - Kotor

Kotor
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 6.57% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Kotor

Prosječna cijena: 3630.75 €/m²

Ova nekretnina je 13.34% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Kotor

Prosječna veličina: 75 m²

Kvadratura

65m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Ljuta

Prodaja, kuća, 819m², Ljuta, Kotor

Na Upit

Ljuta

4 sobe 7 kupatila 819
Prodaja, kuća, 819m², Ljuta, Kotor
Premium Stan in Orahovac

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor

470,000 €

Orahovac

2 sobe 2 kupatila 55