240,325 €
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Kotor, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Kotor, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Kotor, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Kotor, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Kotor, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Kotor, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Kotor, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 96m², Kotor, Crna Gora - image 8
240,325 € (2,503 €/m²)
96 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 96m², Kotor, Crna Gora

Kotor, Crna Gora

Opis nekretnine

ID#2538-For sale: A spacious three-bedroom apartment of 96.13 m² with the following features: entrance hall (3.92 m²), living room with dining area (32.08 m²), kitchen (4.51 m²), two terraces (5.86 m² and 2.60 m²), three bedrooms (14.22 m², 12.18 m², and 15.77 m²), degagement (2.08 m²), and two bathrooms (3.38 m² and 4.67 m²). This well-designed apartment offers ample living space, ideal for families. The property includes a large living room with a dining area, a functional kitchen, three comfortable bedrooms, two terraces for additional outdoor space, and two bathrooms for added convenience. Perfectly suited for a modern lifestyle.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
409781
Objavljeno
19.06.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

96m²

Sobe

3

Kupatila

N/A

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2024

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2503.39 €

Učešće 48,065 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,165 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
192,260 €
Učešće
48,065 €
Ukupna kamata
87,354 €
Ukupno plaćanje
279,614 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Kotor

Kotor
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 28.33% niža od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Kotor

Prosječna cijena: 3493.08 €/m²

Ova nekretnina je 18.48% manja od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Kotor

Prosječna veličina: 118 m²

Kvadratura

96m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Kuća in Ljuta

Prodaja, kuća, 819m², Ljuta, Kotor

Na Upit

Ljuta

4 sobe 7 kupatila 819
Prodaja, kuća, 819m², Ljuta, Kotor
Premium Stan in Orahovac

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor

470,000 €

Orahovac

2 sobe 2 kupatila 55
Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor