120,750 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Kotor, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Kotor, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Kotor, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Kotor, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Kotor, Crna Gora - image 5
120,750 € (2,013 €/m²)
60 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Kotor, Crna Gora

Kotor, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se u novoj zgradi dvosoban stan od 60 m2, na I-vom spratu nove zgrade koja će biti završena do 10-tog mjeseca 2026 god. 
Stan se sastoji od:
-hodnika dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatilo i terasa
 Zgrada je udaljena 100 m od škole, a od glavne magistrale 150 m. Smještena je u idealnom dijelu grada, pogodna za život u tihom, ekološki čistom mjestu, daleko od gradske buke.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
435237
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

60m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sadržaji

Neopremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2012.50 €

Učešće 24,150 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
585 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
96,600 €
Učešće
24,150 €
Ukupna kamata
43,890 €
Ukupno plaćanje
140,490 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Kotor

Kotor
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 48.29% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Kotor

Prosječna cijena: 3892.17 €/m²

Ova nekretnina je 19.56% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Kotor

Prosječna veličina: 75 m²

Kvadratura

60m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

PP

Psrealestate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Ljuta

Prodaja, kuća, 819m², Ljuta, Kotor

Na Upit

Ljuta

4 sobe 7 kupatila 819
Prodaja, kuća, 819m², Ljuta, Kotor
Premium Stan in Orahovac

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor

470,000 €

Orahovac

2 sobe 2 kupatila 55
Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor