141,500 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Radanovići, Kotor - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Radanovići, Kotor - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Radanovići, Kotor - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Radanovići, Kotor - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Radanovići, Kotor - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Radanovići, Kotor - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Radanovići, Kotor - image 7
141,500 € (2,620 €/m²)
54 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 54m², Radanovići, Kotor

Radanovići, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

Stanovi u IZGRADNJI, direktna prodaja od Investitora. Rok završetka april 2027.

Lamela A je u završnoj fazi malterisanja, dok je lamela B u fazi instalaterskih radova. Betonski radovi su završeni.

Stambeni kompleks “DOMA”, koji se sastoji iz dvije zgrade i igrališta predstavlja moderan i funkcionalan koncept stanovanja, smješten na idealnoj lokaciji na putu ka budućemluksuznom rizortu Bigova Bay. Nalazi se u blizini glavnog bulevara koji povezuje najatraktivnije plaže i gradove crnogorskog primorja – Budvu, Kotor i Tivat,

omogućavajući brz i jednostavan pristup ovim destinacijama.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
458318
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

54m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

Prvi

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2025

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2620.37 €

Učešće 28,300 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
686 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
113,200 €
Učešće
28,300 €
Ukupna kamata
51,433 €
Ukupno plaćanje
164,633 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Radanovići

Radanovići
Kotor

Cijena ove nekretnine je 6.44% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Radanovići

Prosječna cijena: 2461.83 €/m²

Ova nekretnina je 7.46% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Radanovići

Prosječna veličina: 50 m²

2,462 €
Prosječna godišnja cijena
+1%
Trend cijena (godišnje)
15
Dana na tržištu
BD

Branko Dačević

Branko

Slične nekretnine

Premium Stan in Radanovići

Prodaja, dvosoban stan, 75m², Radanovići, Kotor

179,500 €

Radanovići

2 sobe 2 kupatila 75
Prodaja, dvosoban stan, 75m², Radanovići, Kotor
Premium Stan in Radanovići

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Radanovići, Kotor

120,000 €

Radanovići

1 soba 1 kupatilo 51
Prodaja, jednosoban stan, 51m², Radanovići, Kotor
Premium Stan in Radanovići

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Radanovići, Kotor

122,400 €

Radanovići

1 soba 1 kupatilo 51
Prodaja, jednosoban stan, 51m², Radanovići, Kotor
Premium Zemljište in Radanovići