410,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor - image 16
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor - image 17
410,000 € (8,200 €/m²)
50 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Risan, Kotor

Risan, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

Movenpick Seafront Branded Residences u Risanu

Odmaralište Movenpick nudi šezdeset i šest prostranih 1, 2 i 3 spavaće sobe na plaži, smještenih na pješčanim obalama svjetski poznatog, pod zaštitom UNESCO-a Kotorskog zaliva.

Novo odmaralište Mövenpick će uvesti novi nivo luksuznog života, nudeći privilegirani pristup uslugama 5*, sadržajima svjetske klase i gastronomskim restoranima.

Uz najbolje švicarsko gostoprimstvo u jednom od najljepših okruženja u Crnoj Gori, stanovnici će uživati u izuzetnom okruženju za dinamičan i zdrav način života.

  • Odlična lokacija na plaži

  • Spektakularan panoramski pogled na zaljev i planine

  • UNESCO-vo zaštićeno područje izuzetne prirodne ljepote

  • 45 minuta od aerodroma Tivat

  • Mnoga sportska i kulturna iskustva

  • Jednostavan pristup trgovinama, restoranima i barovima

  • 5* Hotel Mövenpick

  • Privatno odmaralište kruzer

  • 24/7 concierge i obezbjeđenje

  • Ekskluzivne pogodnosti za vlasnike kuća

  • Platinasto članstvo u Accor Live Limitless

  • Dostupan je program upravljanog iznajmljivanja

  • Vrhunska oprema i namještaj

  • Poznati programer

Detalji o nekretnini

ID oglasa
533399
Objavljeno
13.03.2026
Ažuriran
18.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

50m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

Prizemlje

Broj terasa

1