193,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor - image 10
193,000 € (3,784 €/m²)
51 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor

Dobrota, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

U srcu prestižne Dobrote, na svega nekoliko koraka od mora i nadomak Starog grada Kotora, smješten je ekskluzivni rezidencijalni projekat koji redefiniše pojam savremenog mediteranskog luksuza.

Ovaj zatvoreni mini kompleks čine dva luksuzna objekta sa ukupno samo 18 stanova, pažljivo projektovanih kako bi pružili maksimalnu privatnost, mir i osjećaj ekskluzivnosti. Arhitektura i dizajn odišu elegancijom, dok prostrani enterijeri, obilje prirodne svjetlosti i vrhunski ugrađeni materijali garantuju visok nivo komfora i kvaliteta života.

Stanarima je na raspolaganju privatni bazen, idealan za opuštanje u intimnom okruženju, kao i moderan lift koji dodatno doprinosi praktičnosti svakodnevnog života. Uz svaki stan dolazi i obezbijeđeno parking mjesto uključeno u cijenu, što predstavlja značajnu pogodnost na ovoj atraktivnoj lokaciji.

Poseban akcenat stavljen je na kvalitet gradnje i završne obrade – korišćeni su materijali vrhunskog standarda, koji zadovoljavaju najviše savremene kriterijume.

Planirano useljenje je 2027. godine, što pruža idealnu priliku kako za sigurnu investiciju, tako i za budući život u jednoj od najpoželjnijih destinacija na crnogorskom primorju.

U ponudi je ostalo još svega nekoliko jedinica – ekskluzivna prilika koju ne treba propustiti.

S06 (66.61m2) 2Bdr, Ground floor 266.000€

S14 (51.01m2) 1Bdr, 1st Floor 193.000€

S13 (72.23m2) 2Bdr, 1st Floor 288.000€