95,000 €
  • Prodaja, stan, 26m², Kavač, Kotor - image 1
  • Prodaja, stan, 26m², Kavač, Kotor - image 2
  • Prodaja, stan, 26m², Kavač, Kotor - image 3
  • Prodaja, stan, 26m², Kavač, Kotor - image 4
95,000 € (3,654 €/m²)
26 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 26m², Kavač, Kotor

Kavač, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

Predstavljamo izuzetnu priliku za investiciju i udoban život u srcu Boke Kotorske! Na prodaju je moderna garsonjera od 26.0 m² u luksuznom kompleksu u Kavaču, Kotor, po cijeni od 95.000 EUR. Ova novogradnja pruža predivan pogled na more, osunčan prostor i miran kraj, idealan za opuštanje. Stan sa 1 kupatilom nudi lift, dvorište i kablovsku TV, osiguravajući komforan boravak. Kompleks je planiran kao ekskluzivna ponuda sa bogatim sadržajima: dva bazena, teretana, sauna, centar za jogu i zabavi za djecu, čineći život bezbednim i ispunjenim. Lokacija je strateška – samo 2 km od plaže i u blizini svih vitalnih objekata. Ovo je odlična investicija, naročito uz ‘hitnu prodaju’ status. Mogućnost kupovine podzemne garaže (15.000 EUR) dodatno povećava vrijednost. Zgrada će biti spremna za useljenje u decembru 2026.
Ukoliko vas zanima neka nekretnina molim vas posaljite mi link na whatsapp aplikaciji. Moj broj telefona je + i vraticu vam se sa odgovorom u najkracem mogucem roku. Radno vrijeme nase kancelarije je od ponedeljka do petka od 9 ujutro do 4 popodne. Nalazimo blizu Crvene Banke u redu gdje je North Restoran. Mozete nas naci na google mapama:
https://maps.app.goo.gl/dkwrDyye5EAEWRJh9

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560024
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

26m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3653.85 €

Učešće 19,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
461 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
76,000 €
Učešće
19,000 €
Ukupna kamata
34,531 €
Ukupno plaćanje
110,531 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Kavač

Kavač
Kotor

Cijena ove nekretnine je 9.44% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Kavač

Prosječna cijena: 3338.59 €/m²

Ova nekretnina je 51.47% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Kavač

Prosječna veličina: 54 m²

3,339 €
Prosječna godišnja cijena
+20%
Trend cijena (godišnje)
10

Kvadratura

26m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Albatros Real Estate

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Stan in Kavač

Prodaja, trosoban stan, 90m², Kavač, Kotor

270,000 €

Kavač

3 sobe 2 kupatila 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Kavač, Kotor
Premium Stan in Kavač

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Kavač, Kotor

179,000 €

Kavač

1 soba 1 kupatilo 58
Prodaja, jednosoban stan, 58m², Kavač, Kotor
Premium Stan in Kavač

Prodaja, jednosoban stan, 27m², Kavač, Kotor

104,500 €

Kavač

1 soba 1 kupatilo 27
Prodaja, jednosoban stan, 27m², Kavač, Kotor
Premium Stan in Kavač

Prodaja, garsonjera, 24m², Kavač, Kotor

139,000 €

Kavač

0 soba 1 kupatilo 24
Prodaja, garsonjera, 24m², Kavač, Kotor
Premium Stan in Kavač

Prodaja, jednosoban stan, 28m², Kavač, Kotor

125,000 €

Kavač

1 soba 1 kupatilo 28
Prodaja, jednosoban stan, 28m², Kavač, Kotor
Premium Stan in Kavač

Prodaja, trosoban stan, 120m², Kavač, Kotor

402,000 €

Kavač

3 sobe 2 kupatila 120
Prodaja, trosoban stan, 120m², Kavač, Kotor
Premium Kuća in Kavač

Prodaja, kuća, 240m², Kavač, Kotor

1,100.000 €

Kavač

3 sobe 0 240
Prodaja, kuća, 240m², Kavač, Kotor
Premium Kuća in Kavač

Prodaja, kuća, 92m², Kavač, Kotor

550,000 €

Kavač

2 sobe 0 92
Prodaja, kuća, 92m², Kavač, Kotor
Premium Zemljište in Kavač

Prodaja, plac, 2177m², Kavač, Kotor

261,240 €

Kavač

2177
Prodaja, plac, 2177m², Kavač, Kotor
Premium Kuća in Kavač

Prodaja, kuća, 130m², Kavač, Kotor

330,000 €

Kavač

3 sobe 130
Prodaja, kuća, 130m², Kavač, Kotor