133,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Centar, Nikšić - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 80m², Centar, Nikšić - image 2
133,000 € (1,663 €/m²)
80 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 80m², Centar, Nikšić

Centar, Nikšić Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se moderan, nenamješten stan površine 80 m², smješten u naselju Rudo Polje u Nikšiću. Stan se nalazi u novogradnji i predstavlja odličnu priliku za miran porodičan život ili investiciju. Stan ima centralno grijanje.U cijenu uključena ugradnja toplotne pumpe (velika ušteda na grijanju i hlađenju). Snimak stana na upit., Novogradnja, Odlična investicija

Detalji o nekretnini

ID oglasa
542862
Objavljeno
07.04.2026
Ažuriran
19.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

80m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2026

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1662.50 €

Učešće 26,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
645 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
106,400 €
Učešće
26,600 €
Ukupna kamata
48,343 €
Ukupno plaćanje
154,743 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Centar

Centar
Nikšić

Cijena ove nekretnine je 10.09% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 1849.06 €/m²

Ova nekretnina je 8.98% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 73 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Golden Key

Registarski broj

1

Lokacija

Nikšić

Centar

Kvadratura

80m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Golden Key

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Centar

Prodaja, plac, 4250m², Centar, Nikšić

340,000 €

Centar

4250
Prodaja, plac, 4250m², Centar, Nikšić
Premium Zemljište in Centar

Prodaja, plac, 1990m², Centar, Nikšić

100,000 €

Centar

1990
Prodaja, plac, 1990m², Centar, Nikšić
Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Nikšić