115,500 €
  • Prodaja, stan, 45m², Podgorica, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 45m², Podgorica, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 45m², Podgorica, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 45m², Podgorica, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 45m², Podgorica, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 45m², Podgorica, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 45m², Podgorica, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 45m², Podgorica, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 45m², Podgorica, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 45m², Podgorica, Crna Gora - image 10
115,500 € (2,567 €/m²)
45 m²

Prodaja, stan, 45m², Podgorica, Crna Gora

Podgorica, Crna Gora

Opis nekretnine

Продаје се двособан стан испод Делте, Подгорица. Стан је површине 45 м² и налази се на четвртом спрату одржаване зграде са лифтом. Нуди удобан животни простор, идеалан за појединце или мање породице, са распоредом који максимално искоришћава квадратуру.

Одлична локација овог стана омогућава близину Делта Сити шопинг центра, разних садржаја и јавног превоза, чинећи га практичним избором за свакодневни живот. Поред тога, власник је отворен за могућност замјене за добар плац у Подгорици, што представља јединствену инвестициону прилику.

Не пропустите прилику да набавите ову некретнину на одличној локацији која нуди флексибилност и потенцијал. Контактирајте нас за више информација или договор око обиласка.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
344493
Objavljeno
25.02.2025
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

45m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2566.67 €

Učešće 23,100 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
560 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
92,400 €
Učešće
23,100 €
Ukupna kamata
41,982 €
Ukupno plaćanje
134,382 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Podgorica

Podgorica
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 4.71% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Podgorica

Prosječna cijena: 2693.54 €/m²

Ova nekretnina je 24.52% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Podgorica

Prosječna veličina: 60 m²

2,694 €
Prosječna godišnja cijena
+9%
Trend cijena (godišnje)
450

Kvadratura

45m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Stan in Zagorič

Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

3 sobe 2 kupatila 131
Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič