134,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 9
134,000 € (1,861 €/m²)
72 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
465747
Objavljeno
04.09.2025
Ažuriran
01.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

72m²

Sobe

2

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1861.11 €

Učešće 26,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
650 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
107,200 €
Učešće
26,800 €
Ukupna kamata
48,707 €
Ukupno plaćanje
155,907 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Stari Aerodrom

Stari Aerodrom
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 24.41% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna cijena: 2462.23 €/m²

Ova nekretnina je 1.12% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna veličina: 71 m²

Kvadratura

72m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Lumaro Properties

Slične nekretnine

Premium Parking garaža in Stari Aerodrom

Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica

15,000 €

Stari Aerodrom

12
Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom