92,700 €
  • Prodaja, stan, 34m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 1
  • Prodaja, stan, 34m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 2
  • Prodaja, stan, 34m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 3
  • Prodaja, stan, 34m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 4
  • Prodaja, stan, 34m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 5
  • Prodaja, stan, 34m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 6
92,700 € (2,726 €/m²)
34 m²

Prodaja, stan, 34m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Za prodaju garsonjera 34m2, Stari Aerodrom.

Nalazi se na 6. spratu (poslednji), u zgradi koja posjeduje lift, u blizini ,,Prodavnice za bebe".

Klimatizovana je i prodaje se namještena.

Orjentisana je južno.

Struktura: ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, kupatilo i terasa.

Postoji mogućnost zamjene za stan na primorju (Budva, Petrovac, Kotor, Čanj, Herceg Novi, Sutomore, Igalo).

 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
477979
Objavljeno
08.10.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

34m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Broj terasa

1

Sadržaji

Lift
Opremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2726.47 €

Učešće 18,540 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
449 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
74,160 €
Učešće
18,540 €
Ukupna kamata
33,695 €
Ukupno plaćanje
107,855 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Stari Aerodrom

Stari Aerodrom
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 4.69% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna cijena: 2604.28 €/m²

Ova nekretnina je 40.54% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna veličina: 57 m²

Kvadratura

34m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KVART NEKRETNINE

Slične nekretnine

Premium Parking garaža in Stari Aerodrom

Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica

15,000 €

Stari Aerodrom

12
Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom