202,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Ljubović, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Ljubović, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Ljubović, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Ljubović, Podgorica - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Ljubović, Podgorica - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Ljubović, Podgorica - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Ljubović, Podgorica - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Ljubović, Podgorica - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Ljubović, Podgorica - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Ljubović, Podgorica - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Ljubović, Podgorica - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Ljubović, Podgorica - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Ljubović, Podgorica - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Ljubović, Podgorica - image 14
202,000 € (2,061 €/m²)
98 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 98m², Ljubović, Podgorica

Ljubović, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se dvosoban stan, površine 98m2, kod Ljubovića. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade koja ne posjeduje lift.

Struktura: ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, dvije spavaće sobe, dva toaleta i tri balkona.

Stan se nalazi iza Kineske ambasade.

Šifra: M 097

 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
488692
Objavljeno
05.11.2025
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

98m²

Sobe

2

Kupatila

2

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Parking

Da

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2061.22 €

Učešće 40,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
979 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
161,600 €
Učešće
40,400 €
Ukupna kamata
73,423 €
Ukupno plaćanje
235,023 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Ljubović

Ljubović
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 21.5% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Ljubović

Prosječna cijena: 2625.74 €/m²

Ova nekretnina je 41.76% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Ljubović

Prosječna veličina: 69 m²

2,626 €
Prosječna godišnja cijena
+9%
Trend cijena (godišnje)
195

Kvadratura

98m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

TALUMA MONTENEGRO

Slične nekretnine

Premium Stan in Ljubović

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Ljubović, Podgorica

123,000 €

Ljubović

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Ljubović, Podgorica