134,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica - image 11
134,000 € (1,787 €/m²)
75 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica

Centar, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju dvosoban stan površine 75m² u Njegoševoj ulici, strogi centar Podgorice. Stan se nalazi na četvrtom (posljednjem) spratu zgrade bez lifta, renoviran je i kompletno opremljen. U listu nepokretnosti upisan je 70m², dok stvarna kvadratura iznosi 75m². Strukturu čine veliki dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i terasa. Stan je svijetao, komforan i funkcionalan, pogodan za život, kancelariju ili investiciju za izdavanje. Nalazi se na top lokaciji u centru grada, u neposrednoj blizini svih sadržaja. Cijena: 134.000€. Za više informacija i zakazivanje gledanja kontaktirajte nas.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
490671
Objavljeno
09.11.2025
Ažuriran
30.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

75m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

4. sprat

Broj terasa

1

Sadržaji

Starogradnja
Opremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1786.67 €

Učešće 26,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
650 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
107,200 €
Učešće
26,800 €
Ukupna kamata
48,707 €
Ukupno plaćanje
155,907 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Centar

Centar
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 30.1% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 2556.02 €/m²

Ova nekretnina je 4.29% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 72 m²

Kvadratura

75m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Horizon Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 127m², Centar, Podgorica

Na Upit

Centar

2 sobe 1 kupatilo 127
Prodaja, dvosoban stan, 127m², Centar, Podgorica
Premium Stan in Centar

Prodaja, trosoban stan, 66m², Centar, Podgorica