268,700 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Donja Gorica, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Donja Gorica, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Donja Gorica, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Donja Gorica, Podgorica - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Donja Gorica, Podgorica - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Donja Gorica, Podgorica - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Donja Gorica, Podgorica - image 7
268,700 € (3,199 €/m²)
84 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 84m², Donja Gorica, Podgorica

Donja Gorica, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaja, jednosoban stan, 84m2, Donja Gorica, Podgorica

Prodaje se prostran dvosoban stan stambene površine 84m2 u Donjoj Gorici. Osmisljen je tako da pruzi maksimalan komfor, funkcionalnost. Stan je izuzetno svijetao, prozracan I prijatan sa dobrim rasporedom prostorija. Nalazi na drugom spratu stambene zgrade.
Nekretnina je odlucan izbor kako za porodicni zivot, tako I za izdavanje ili dugorocnu investiciju. Lokacija omogucava brz pristup svim bitnim lokacijama, uz ocuvan mir I privatnost.
Struktura stana:
Dvije spavace sobe,
Kuhinja,
Dnevna soba,
Hodnik.
Stan nudi slobodu uredjenja po zelji. Za vise informacija I zakazivanje obilaska, kontaktirajte nas.

Cijena: 268.700€

Luxury Property Montenegro
067 000 730
067 000 740
067 000 710

Detalji o nekretnini

ID oglasa
519994
Objavljeno
06.02.2026
Ažuriran
07.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

84m²

Sobe

2

Kupatila

2

Sprat

2. sprat

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3198.81 €

Učešće 53,740 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,303 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
214,960 €
Učešće
53,740 €
Ukupna kamata
97,668 €
Ukupno plaćanje
312,628 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Donja Gorica

Donja Gorica
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 27.69% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Donja Gorica

Prosječna cijena: 2505.13 €/m²

Ova nekretnina je 8.5% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Donja Gorica

Prosječna veličina: 77 m²

2,505 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
98

Kvadratura

84m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Luxury

Slične nekretnine

Premium Stan in Donja Gorica

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Gorica, Podgorica

135,000 €

Donja Gorica

1 soba 1 kupatilo 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Gorica, Podgorica