86,500 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Ljubović, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Ljubović, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Ljubović, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Ljubović, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Ljubović, Podgorica - image 5
86,500 € (2,163 €/m²)
40 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Ljubović, Podgorica

Ljubović, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju su stanovi u izgradnji u naselju Ljubović, sa planiranim završetkom radova do kraja ljeta 2027. godine. Stanovi će biti moderno projektovani, sa kvalitetnom gradnjom, funkcionalnim rasporedom prostorija i različitim kvadraturama, pogodni za porodično stanovanje ili investiciju.Dostupni od 40(1-4 sprata) i 82m2(potkrovlje)., Novogradnja, Miran kraj

Detalji o nekretnini

ID oglasa
540050
Objavljeno
31.03.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

40m²

Sobe

1

Kupatila

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2162.50 €

Učešće 17,300 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
419 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
69,200 €
Učešće
17,300 €
Ukupna kamata
31,441 €
Ukupno plaćanje
100,641 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Ljubović

Ljubović
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 17.43% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Ljubović

Prosječna cijena: 2618.86 €/m²

Ova nekretnina je 12.8% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Ljubović

Prosječna veličina: 46 m²

2,619 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
47
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Golden Key

Registarski broj

1

Lokacija

Podgorica

Ljubović

Kvadratura

40m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Golden Key

Slične nekretnine

Premium Stan in Ljubović

Prodaja, dvosoban stan, 77m², Ljubović, Podgorica

133,000 €

Ljubović

2 sobe 1 kupatilo 77
Prodaja, dvosoban stan, 77m², Ljubović, Podgorica
Premium Stan in Ljubović