215,600 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Tološi, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Tološi, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Tološi, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Tološi, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Tološi, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Tološi, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Tološi, Podgorica - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Tološi, Podgorica - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Tološi, Podgorica - image 9
215,600 € (3,850 €/m²)
56 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Tološi, Podgorica

Tološi, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju jednosoban stan površine 56m², Tološi.

Smješten je na trećem spratu u savremenom stambenom kompleksu Green Level u blizini Tološke šume.

Stan je jugoistočno orijentisan, što omogućava obilje prirodne svjetlosti tokom većeg dijela dana i čini prostor prijatnim za boravak.

Struktura stana je funkcionalna i obuhvata dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu. Raspored prostorija pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i komfor za svakodnevni život.

Uz stan dolazi i garažno mjesto, što predstavlja veliku prednost u urbanom dijelu grada i dodatno doprinosi praktičnosti.

Green Level kompleks je poznat po kvalitetnoj gradnji i modernom konceptu stanovanja, a u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za život.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
540225
Objavljeno
31.03.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

56m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

3. sprat

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3850.00 €

Učešće 43,120 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,045 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
172,480 €
Učešće
43,120 €
Ukupna kamata
78,367 €
Ukupno plaćanje
250,847 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Tološi

Tološi
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 28.56% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Tološi

Prosječna cijena: 2994.66 €/m²

Ova nekretnina je 31.46% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Tološi

Prosječna veličina: 43 m²

2,995 €
Prosječna godišnja cijena
+21%
Trend cijena (godišnje)
45

Kvadratura

56m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Urbanico Real Estate

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Tološi

Prodaja, plac, 1666m², Tološi, Podgorica

Na Upit

Tološi

1666
Prodaja, plac, 1666m², Tološi, Podgorica
Premium Zemljište in Tološi