165,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Preko Morače, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Preko Morače, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Preko Morače, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Preko Morače, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Preko Morače, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Preko Morače, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Preko Morače, Podgorica - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Preko Morače, Podgorica - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Preko Morače, Podgorica - image 9
165,000 € (2,946 €/m²)
56 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Preko Morače, Podgorica

Preko Morače, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Jednosoban stan na odlicnoj lokaciji Preko Morace, u blizini skole, vrtica, fakulteta. Dobra funkcionalna organizacija - ulazni hodnik, prostrana dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na terasu, spavaca soba i kupatilo. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa urednim ulazom i liftom koji se redovno odrzava. Orijentacija zapad i sjever.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557051
Objavljeno
13.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

56m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

1972

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2946.43 €

Učešće 33,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
800 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
132,000 €
Učešće
33,000 €
Ukupna kamata
59,975 €
Ukupno plaćanje
191,975 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Preko Morače

Preko Morače
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 3.55% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Preko Morače

Prosječna cijena: 3054.86 €/m²

Ova nekretnina je 10.34% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Preko Morače

Prosječna veličina: 51 m²

3,055 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
8
Sati na trižištu
AK

Ana Kapetanovic

Ana Kapetanovic

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Stan in Preko Morače

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Preko Morače, Podgorica

175,000 €

Preko Morače

1 soba 1 kupatilo 58
Prodaja, jednosoban stan, 58m², Preko Morače, Podgorica
Premium Stan in Preko Morače

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Preko Morače, Podgorica

144,200 €

Preko Morače

1 soba 1 kupatilo 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Preko Morače, Podgorica
Verifikovan Premium Stan in Preko Morače

Prodaja, četvorosoban stan, 280m², Preko Morače, Podgorica