100,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Zabjelo, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Zabjelo, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Zabjelo, Podgorica - image 6
100,000 € (2,703 €/m²)
37 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se jednosoban Stan od 37 m² u izgradnji na Zabjelu. Stan se nalazi na visokom prizemlju.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557130
Objavljeno
13.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

37m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

Prizemlje

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2702.70 €

Učešće 20,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
485 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
80,000 €
Učešće
20,000 €
Ukupna kamata
36,348 €
Ukupno plaćanje
116,348 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Zabjelo

Zabjelo
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 7.36% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna cijena: 2517.45 €/m²

Ova nekretnina je 16.52% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna veličina: 44 m²

2,517 €
Prosječna godišnja cijena
+9%
Trend cijena (godišnje)
6

Kvadratura

37m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Tvoj_Agent

Slične nekretnine

Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica

220,000 €

Zabjelo

2 sobe 2 kupatila 88
Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo