107,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Pobrežje, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Pobrežje, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Pobrežje, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Pobrežje, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Pobrežje, Podgorica - image 5
107,000 € (2,432 €/m²)
44 m²
1 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Pobrežje, Podgorica

Pobrežje, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Renoviran, Lux, Odmah useljiv, Penthouse

Pobrezje - lijep duplex stan

Na prodaju funkcionalan duplex stan povrsine 44 m2 (LN 28 m2) smjesten na drugom spratu stambene zgrade.

Stan je prakticnog rasporeda i idealan za život ili investiciju.

Zgrada nema lift ni terasu.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557489
Objavljeno
14.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

44m²

Sobe

1

Kupatila

2

Sprat

2. sprat

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2431.82 €

Učešće 21,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
519 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
85,600 €
Učešće
21,400 €
Ukupna kamata
38,893 €
Ukupno plaćanje
124,493 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Pobrežje

Pobrežje
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 14.8% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Pobrežje

Prosječna cijena: 2854.08 €/m²

Ova nekretnina je 2.11% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Pobrežje

Prosječna veličina: 45 m²

2,854 €
Prosječna godišnja cijena
+5%
Trend cijena (godišnje)
3
Sata na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

v2nekretnine

Registarski broj

-

Lokacija

Podgorica

Pobrežje

Kvadratura

44m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

v2nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Pobrežje

Prodaja, trosoban stan, 195m², Pobrežje, Podgorica

515,000 €

Pobrežje

3 sobe 3 kupatila 195
Prodaja, trosoban stan, 195m², Pobrežje, Podgorica